רמקולים שקועים הכי טובים ומומלצים לפי הניסיון שלנו

היום ברוב הפרויקטים החדשים שלנו אנחנו משתמשים ברמקולים שקועים. כולם יודעים שהצליל הטוב ביותר ניתן להשיג באמצעות רמקולים קלאסיים – רצפתיים או מדפיים אבל רוב המעצבים והלקוחות שלנו דורשים להשתמש בציוד שפחות גלוי לעין, אז מגעים לפשרה ומנסים לבחור את הרמקולים השקועים הטובים ביותר מהמודלים שנמצאים בשוק, הטובים ביותר והמתאימים ביותר לכל הפרויקטים שלנו.
הפרמטרים החשובים ביותר שיש להביא בחשבון בעת בחירת רמקולים שקועים? על מה צריך לשים לב לפני הנפקת כרטיס אשראי מהכיס שלך? שאלות רבות ומודלים רבים בשוק במחירים הנעים בין עשרות שקלים לאלפי שקלים. הבחירה אינה קלה אבל בהחלט אפשרית.

מה מציעים המותגים המובילים בשוק?

  1.  נתחיל עם פרדיים. PARADIGM היא חברה קנדית שהצליחה לפני 40 שנה להיכנס לשוק גדול של רמקולים איכותיים ואודיופילים. פרדיים פרצה דרך באמצעות הטכנולוגיות העדכניות ביותר ואת ההנדסת קול של Scott Bagby אחד מהמהנדסים הגדולים בתחום. הרמקולים השקועים שלהם נותנים תשובה טובה גם למערכות דו-ערוציים וגם למערכות קולנוע ביתי. אחד מהנקודות החזקות שלהם זה יכולת לעמוד בהספקים גדולים בלי עיוותים וחרחורים. בתקציב עד  6000 ש"ח לזוג אפשר להמליץ על דגם הפופולרי ביותר של פרדיים CI-PRO H65-IW. קווים נקיים עם גריל מתכת ללא מסגרת מאופיינים בעיצוב מודרני ואלגנטי. עומק ההתקנה של רק 8.6 ס"מ נותן לנו גמישות רבה יותר בבחירת מקומות שונים ואזורים עבור ההתקנה.

PARADIGM CI-PRO H65-IW

2.  לפעמים בפרויקטים מורכבים וגם התקנות של מערכות קולנוע ביתי יש אפשרות להשתמש בסדרות רמקולים זולים יותר. במחירים עד 2000 ש"ח. כמו סדרה CI-HOME. גם רמקולים טובים מאוד עם סאונד טוב ומרשים. אפשר למקם אותם בתור סראונד או רמקולים אזוריים.

PARADIGM CI-HOME 65-IW

3.  מעמד השני ברייטינג שלנו – זה הרמקולים השקועים של חברת קנטון הגרמנית. CANTON זוהי החברה האהובה עלינו בגלל הרושם הגדול של הצליל מהרמקולים שלה. סאונד טוב ביותר במחירים טובים ביותר. כל הרמקולים השקועים של החברה מאופיינים באיכות בניה הגבוה ביותר. חומרי פלסטיק וחומרים מתקדמים של אלמנטים שונים: אלומיניום ופוליפרופילן איכותיים. קרוסאוברים מחושבים ומכוונים ברמה אבסולוטית. הכל זה מאפשר להגיד בלי התנשאות- רמקולים הכי טובים והכי מומלצים. דגם: INWALL 865 רמקולים הכי מומלצים בקטגוריה עד 2500 ש"ח. וופר וטוויטר מאלומיניום.וופר בגודל " 6.5. טוויטר בגודל " 1 עם קרוס מתכוונן. גריל מתכת עם מסגרת דקה, ניתן לצביעה בתנור.

CANTON INWALL-865

4.  מי יודע שעד לפני מאה שנה עמדו הצרפתים בראש הפיתוח מערכות הדיבור והקול באירופה. ולאחרונה הם חוזרים להיות שחקנים משמעותיים בייצור רמקולים שקועים ורמקולים קלאסיים כרצפתיים וכמדפיים. בתקציב עד 2000 ש"ח לזוג אנחנו ממלצים להסתכל על רמקולים של חברה צרפתית ELIPSON מדגם IW6 . רמקולים אלו מתאימים מאוד לאנשים שאוהבים צליל פתוח עם צד הווקאלי מודגש וברור. הממברנה עשויה מחומר מבוסס על נייר וטוויטר משי, מצליחים להעביר ניואנסים קטנים של כלי נשיפה וחלקים ווקאלים.
מומלץ, מומלץ!

ELIPSON IW-6

5.  לפעמים עקב המגבלה בתקציבים או באינסטלציות של מערכות סאונד רב אזוריות אנו נאלצים להתאים רמקולים לא יקרים אבל די איכותיים כדי לא להפריע לאוזניים. במחירים עד 1000 ש"ח לזוג ברוב המקרים אנחנו משתמשים ברמקולים שקועים של חברת ADVENT. רמקולים טובים, מוזיקליים. אפשר להשתמש בהם בתור רמקול סראונד, רמקולים למטבחים וכו'.

ADVENT IWM-656

  • שימו לב : אנחנו לא תמיד מספיקים לעדכן את המחיר וזמינות במלאי, נא להתקשר בשביל לקבל תמונה מעודכנת .

אם להסביר בקצרה – אנו מבטיחים אחריות, מקצועיות ואמינות. כמו כן, יש לנו המלצות ממאות לקוחות שקבלו מאיתנו מוצרים, התקנה ושירות במשך שנים רבות. אינדורטק מתמחה בהקמה של מערכות קולנוע ביתי ושמע (תכנון, מכירה והתקנה). אנחנו מספקים פתרונות מקיפים בשילוב מערכות אודיו/וידאו, שליטה חכמה ותקשורת.

המומחים שלנו ישמחו לתת הסברים, המלצות וסיוע, כולל הכנת תוכניות עבודה מפורטות

צלצלו עכשיו : 054-483-2180

אנחנו מגיעים עד הבית של הלקוח באזור השירות שלנו: מאשקלון בדרום, עד נתניה בצפון

הפרויקטים הנבחרים שלנו:

קבע פגישת ייעוץ חינם

באולם התצוגה שלנו: 054-483-2180
בלי שום התחייבות

  אינדורטק מאמינה שלכולם מגיע סאונד איכותי וטוב!

אינדורטק חרטה על דגלה להעניק ללקוחה חווית האזנה נהדרת שבה הלקוח ירגיש שהוא נמצא בהופעה או בקונצרט של האומן שהוא כל כך אוהב.
אנחנו באינדורטק עובדים רק עם חברות ומותגים שמייצרים מוצרים איכותיים ואמינים שאנחנו מכירים ומאמינים בהם.

Tagged , , , . Bookmark the permalink.