רסיבר סטריאו ונגן רשת Yamaha RN-500

rn500_art

פיתוח מכשיר  RN-500  של Yamaha מבוסס על מסורת ארוכה של רסיברים חדשניים. המכשיר מצוייד בכל התכונות הדרושות לכם. הוא תומך בחיבורי Apple AirPlay  ו- Ethernet, ומסוגל לנגן קבצי מוסיקה בפורמט  MP3, WMA, MPEG4, AAC, WAV,  ו-FLAC, וכן להתחבר לשירותי  Pandora,  Spotify , ושירותי רדיו באינטרנט. בנוסף הרסיבר מצויד גם בחיבור USB המותקן בחזית המכשיר.rn500_gr
רסיבר RN-500 Yamaha מיועד לא רק לאודיאופיל המתחיל אלא גם לצרכנים המתקדמים. המכשיר מסוגל לנגן מוסיקה ממקורות שונים, הוא בעל עצמה וצליל נקי ואיכותי. הרסיבר כולל אף חיבור אנלוגי, המתאים גם לחובבי ויניל מתחילים וגם למתקדמים. המערכת מפרידה בין האותות האנלוגיים לבין אלו הדיגיטליים לשמירה על טהרת הצליל האנלוגי.
RN-500  משלב בתוכו רסיבר ומערכת שמעת מוסיקה מרושתת. ניתן להשתמש בו להשמעת מוסיקה ששמרתם על מחשב או מערכת אחרת, או להשתמש בשירותי מוסיקה מוזרמת.

אפליקצית NP CONTROLLER תאפשר לכם לתפעל את המכשיר מרחוק,
התקינו את אפליקצית  NETWORK PLAYER CONTROLLER על הטאבלט או הסמארטפון שלכם ותוכלו להשתמש בה כדי לצפות במקורות מוסיקה, לקבל מידע על שירים ולראות את עטיפות האלבומים, לשנות את הגדרות הרשת או כל הגדרות אחרות. האפליקציה היא בעלת אפשרות לנגן מוסיקה, לרבות מוסיקה מוזרמת, ישירות דרך האפליקציה, ללא צורך להפעיל אפליקציה אחרת

np_controllerאפליקציה NETWORK PLAYER CONTROLLER

 iPhone App
33383_21_1
 Android™ Application
30016_21_1

apps_cdn500

שירות AirPlay®
מכשיר RN-500  מתאים לכל מקור מוסיקה. בתוך כך, ניתן להפעיל עליו את שירות  AirPlay, מה שמאפשר הזרמת מוזיקת אלחוטית גם ממכשירי אפל וגם ממחשבי PC.
rn500_logo

rn500_l

הספק:     80W  RMS X 2ch
תחום היענות תדרים:     10Hz-100KHz
יחס אות לרעש:     100db
רמת עיוות:     0.015%THD

 

צור קשר לקבלת הצעת מחיר

[contact-form-7 id="1914" title="הזמנה"]

 

indoortech_logo

 

Tagged , , , . Bookmark the permalink.