חווית סאונד בפורמט חדש, סקירה של YAMAHA YAS207

 

  • קודם כל יתרונות : הספק עצום, מחיר, התקנה קלה,  חיבור בלוטוס  (BLUETOOTH)
  •  חסרונות: אין תמיכת רשת אינטרנט
  • יתרון חשוב למזמינים אצלינו – אחריות של היבואן הרשמי אס'גי

דגם: YAMAHA YAS207 BLACK

מקרן קול יחד עם סאב וופר אלחוטי נותנים הספק עצום של 200W RMS . בעלי עוצמה של יחידת סאונד-בר 100W ובנוסף 100W יחידת סאב וופר. דגם החדש YAMAHA YAS207 מהראשונים קיבל תמיכה בפורמט מתקדם ביותר DTS:X בטכנולוגיה המתחרה עם Dolby Atmos המפורסם. סראונד וירטואלי של DTS:X מסוגל להרחיב את  נפחו של הסאונד ולהתאים לממדי החדר. מערכת DSP פנימי, באמצעות מעבד סאונד חזק, מטפלת בהרחבת טווח תדרים גם בניגון דרך בלוטוס וגם בהתאמה של כל המצבים של סראונד היקפי. סאונד-בר YAS207 בפגישה ראשונה מקנה למאזין אשליה שיש עוד רמקולים נוספים בחדר. תופעה שנובעת עקב נוכחותו של ההרכב החזק שנמצא בתוך הקופסה הקטנה של סאונד-בר:  4 יחידות מיד 45 מילימטר ו- 2 טוויטרים ב-25 מילימטר. סאב וופר אקטיבי עם רמקול בגודל 16 ס"מ יחד עם מגבר עצמאי ושליטה אלחוטית עם יחידה מרכזית.

לבעלי ממירים חדשים של YES וטלוויזיות שתומכות ב-4k מאוד מעניין ממשקי HDMI עם אפשרות של עברת אותות 4K עם HDR ו-HDSP2.2 . כניסות דיגיטליות, אופטי ואנלוגי נותנים גמישות להתקנה עבור כל מסך טלוויזיה בבית. תמיכה בעברת איתות אודיו דרך HDMI בחזרה ממסך טלוויזיה (ARC CHANEL) הופך את המכשיר למאוד רצוי בקרב בעלי סמארט טיוי (SMART TV).

שליטה באפליקציית  IOS / אנדרויד

אנחנו יכולים להשתמש בשלט רחוק שמסופק עם סאונד בר וגם לשלוט באמצעות יישום מיוחד עבור IOS או אנדרואיד שהופך אותו לגאדג'ט נייד. שליטה באפליקציה וחיבור אלחוטי דרך BLUETOOTH הופך את המכשיר למרכז בידור של כל המשפחה.

כניסות ויציאות : HDMI HDCP2.2 כניסה/יציאה, כניסה דיגיטלי אופטי, כניסה PL3.5 סאונד אנלוגי

מידות:

  • יחידה מרכזי : ר-93.0 ס"מ, ג-6.0 ס"מ, ע-10.8 ס"מ
  • סאב וופר :     ר-18.0 ס"מ, ג-43.7 ס"מ, ע- 40.1 ס"מ

מחיר: נא להתקשר

שימו לב : אנחנו לא תמיד מספיקים לעדכן את המחיר וזמינות במלאי, נא להתקשר בשביל לקבל תמונה מעודכנת .

למה שתבחרו בנו?

אם להסביר בקצרה – אנו מבטיחים אחריות, מקצועיות ואמינות. כמו כן, יש לנו המלצות ממאות לקוחות שקבלו מאיתנו מוצרים, התקנה ושירות במשך שנים רבות. אינדורטק מתמחה בהקמה של מערכות קולנוע ביתי ושמע (תכנון, מכירה והתקנה). אנחנו מספקים פתרונות מקיפים בשילוב מערכות אודיו/וידאו, שליטה חכמה ותקשורת.

המומחים שלנו ישמחו לתת הסברים, המלצות וסיוע, כולל הכנת תוכניות עבודה מפורטות

צלצלו עכשיו : 054-483-2180

אנחנו מגיעים עד הבית של הלקוח באזור השירות שלנו: מאשקלון בדרום, עד נתניה בצפון

  אינדורטק מאמינה שלכולם מגיע סאונד איכותי וטוב!

Tagged , . Bookmark the permalink.