מערכות להפצת מוזיקה רב אזורית של חברת Niles

niles-multizone

 

מכשירי ה-ZR4 וה-ZR6 נועדו להפצת מוזיקה רב אזורית ברחבי הבית. ה-ZR4 מפיץ מוזיקה ל-4 אזורים שונים, בעוד שה-ZR6 מפיץ ל-6 אזורים שונים, עם איכות סאונד מעולה .המערכת מכילה שליטה נוחה וידידותית למשתמש בהפעלת המדיה ,הכוללים לוחות מקשים  ,שלט רחוק שמקל על החיים.

Niles ZR4

zr4_sה-ZR4 הוא מוצר ה-MULTI ROOM של NILES המכיל שליטה ב-4 אזורים שונים ממקורות שונים, עם אפשרות של הרחבה ל-8 אזורים (בקניית ZR4 KIT נוסף).
איכות המגבר הדיגיטלי של NILES נותן סאונד איכותי בכל אחד מהאזורים, 20 תחנות רדיו שבנויות במכשיר מאפשרות הפעלת מוזיקה ללא צורך בשום מכשיר נוסף. השליטה מאוד נוחה להעברת מוזיקה, בעזרת שלט מתוחכם ניתן בלחיצת כפתור בודדת לבצע פקודות מורכבות, בנוסף לכך המכשיר מגיע עם 4 לוחות מקשים המאפשרים תלייה בכל מקום בית, אפילו בסאונה או במקלחת!
הבקרים מאפשריים שליטה בכל אזור נפרד עם שינויים קבועים כמו באס וטראבל היוצרים אזור סאונד שונה בכל אזור ואזור בהתאם לאקוסטיקה. למערכת שליטה עצמית מובנת, כאשר מחברים טלפון או צלצול לדלת, הוא משתיק לרגע את הנגינה ולאחר מכן חוזר לאותה נקודה.

Niles ZR6

niles_zr6_sה-ZR6 מרחיב ומוסיף אפשרויות שונות. קודם כל ה-ZR6 מאפשר עבודה ב-6 אזורים שונים עם אפשרות להרחבה עד ל-18 אזורים שונים (עם קניית ZR6 KIT נוספים).
כמות הבקרים שניתן לחבר גדלה, בנוסף לבקרים ניתן לחבר "הרחבת בקרים" המאפשרים לשים 3 בקרים באזור אחד, לעומת הZR-4 המאפשר רק 2 בקרים בכל אזור.
יתרה מזאת, בסדרת המוצרים ל-ZR6 ניתן לחבר לוחות מקשים חכמים עם תצוגת LCD המגדילים את השליטה באזורים, עם שליטה אולטימטיבית.

 

 

 

צור קשר לקבלת הצעת מחיר

[contact-form-7 id="1914" title="הזמנה"]

 

indoortech_logo

Tagged , . Bookmark the permalink.