רמקולים שקועים. איך לבחור אותם נכון ?

 

‏ רמקולים שקועים. סודות מקצועים.

במסגרת ה‏פרויקטים שלנו הרבה פעמים הלקוחות מבקשים לעזור להם להתאים את הרמקולים שקועים לאוזנים וגם ‏לעיצוב הבית. ‏עכשיו אני רוצה לגלות לכם כמה עצות מקצועיות שלנו – איך אני בוחר את הרמקולים השקועים שמלטפים את האוזן ולא יקרים במיוחד.

קודם כל, אנחנו לוקחים בחשבון שלכל אדם יש את השמיעה האישית שלו ‏ולא יעזור שום דבר אבל הלקוח צריך לקום וללכת לאולם תצוגה ולשמוע את הרמקולים באופן עצמאי ‏ ובגלל שרמקולים שקועים בדרך כלל בנויים בלי תיבת תהודה, אי אפשר לשמוע אותם אם הם לא מותקנים בתוך הקיר או איזושהי קופסא. ‏מה לעשות? ‏ פשוט, אני ממליץ לשמוע את הרמקולים המדפיים של מותגים ידועים ומוצלחים. כל המותגים הידועים והמפורסמים מייצגים תמיד רמקולים  בכמה קטגוריות, מכיוון שיש רמקולים שקועים וגם רמקולים מדפיים בנויים ומבוססים על אותם אלמנטים ומשתושים באותה גישה לסאונד, מאפשר לנו פשוט להתמקד בהאזנה רק לרמקולים מדפיים , ברור לנו כי כל רמקול מדף השמע יותר טוב מכל רמקול שקוע, אבל זוהי הדרך היחידה לסנן את הרמקולים והמותגים לא רצויים לנו.

 

 

 

והשני. לאחר כך שבחרתם את המותג הרצוי פשוט מחפשים דגמים שמתאימים לנו גם לעיצוב וגם למחיר.
שואלים אותי שאלה מה לעשות אם יש חברות שמייצרות רק רמקולים שקועים ואין אפשרות לשמוע את הרמקולים המדף שלהם. התשובה היא – לא עושים כלום, יש מספיק חברות מכובדות שיודעים לייצר רמקולים מכל הסוגים.

אני מאוד אשמח לעזר לכם בבחירת רמקולים שקועים. יש לי הרבה ניסיון בעבודה עם מותגים מובילים בשוק העולמי,  חברות כגון: Canton, Paradigm, Yamaha, Klipsch, B&W, Tannoy, Elipson Monitor Audio. אם יש לכם איזה שהוא שאלה או רעיונות אחרים אתם מוזמנים להתקשר או לסמס, בהתאם למה שמתאים לכם.

צלצלו עכשיו : 054-483-2180

הפרויקטים הנבחרים שלנו

התקשרו 054-483-2180
או תמלאו את הטופס ואנו נשיב לפנייתך בהקדם:

[contact-form-7 id="23" title="טופס יצירת קשר 1"]

Tagged , , . Bookmark the permalink.