משפרים סאונד בחדר קולנוע ביתי

projects-142

כאשר בוחרים את מרכיבי המערכת, רבים שוכחים את החלק החשוב ביותר ושמכריע את התוצאה הסופית – החדר בו יאזין הקונה למוזיקה. אין להמעיט בתרומת החדר שבו נמצאת מערכת המוזיקה לאיכות הצליל. לעתים קרובות השפעת תכונות החדר על איכות הצליל היא גדולה יותר מבחירת חלקי המערכת, ואפילו רכישת מערכת יקרה ואיכותית יותר תתרום פחות לאיכות השמיעה משדרוג החדר עצמו. אבל פתרון הבעיה הזאת הוא דבר מורכב. לא רק שהדבר יקר יחסית ודורש עבודה רבה, קשה מאוד לשלב בין הכנה אקוסטית של החדר לשמירה על עיצוב הפנים שלו. עד לאחרונה לא היו לבעיה פתרונות חלופיים, ומי שלא יכול היה לשדרג את החדר נאלץ היה להשלים עם רמת האיכות שניתן היה להגיע אליה בשדרוג המערכת כולה. המצב השתנה כאשר הופיעו פתרונות חומרה ותוכנה המסוגלים לפצות על תכונות אקוסטיות של החדר, עד לביטול מלא של השפעתו.

באמצעות שורת מדידות הנעשות באמצעות מיקרופון כיול מיוחד, בונה המחשב דגם אקוסטי של החדר, מודד את ההפרעות הקוליות בתוכו, ובונה על סמך המדידות האלו פילטרים קוליים לפיצוי על ההפרעות.

שיפור הצליל באמצעות מערכת אוטומטית YPAO

המערכת משתמשת במיקרופון ייעודי ותוכנת כיול כדי להגדיר את המערכת אוטומטית, ומבטיחה את הצליל המיטבי בכל חדר, ללא קשר למיקום המערכת. ראשית בודקת המערכת את איכות כל חיבורי הצליל, ולאחר מכן, משמיעה כמה צלילי דוגמא בהם היא משתמשת לניתוח אקוסטיקת החדר והגדרת נתוני צליל מיטביים בהתאם למידע המתקבל.

יש שאלות ?

התקשרו 0544-832180 או תמלאו טופס

[contact-form-7 id="23" title="טופס יצירת קשר 1"]

 

indoortech_logo

Tagged , , . Bookmark the permalink.