המלצות להתקנת מסך טלוויזיה

השאלה באיזה גובה להתקין טלוויזיה היא החשובה ביותר בעת בחירת מקום ההתקנה.

נהוג להתקין את המכשיר כך שמרכז המסך של הטלוויזיה נמצא בגובה העיניים. שכן הוכח מדעית שהדבר מונע את התייבשות העין. הדבר גורם לקשים רבים. הבעל צופה בטלוויזיה מהשידה האהובה, האישה – מהקורסה, והילדים בכלל יושבים על השטיח. איך לבחור את הגובה שיתאים לכולם? הדבר שונה בכל חדר בבית.

גובה תליית טלוויזיה  בחדר השינה

כדי לבחור את המקום הכי נוח להתקנת הטלוויזיה, יש לשכב בנוחות במיטה בתנוחה הרגילה שלכם, לסגור את העיניים, להרפות את הגוף, ואז לפתוח העיניים ואז להבית על הקיר שעליו מתכוונים אתם לתלות את הטלויזיה. הנקודה על הקיר בה תביטו תהיה מקום תליית הטלוויזיה. גובה לתליית מסך טלוויזיה בחדר שינה בדרך כלל מ- 140-120 ס"מ
אבל מה לעשות שאין מקום לתלות מסך טלוויזיה בחדר?  להסתיר אותו מאחורי דלתות של ארון בגדים? או יש פיתרון אחר? פטנט חדש- מעלית חשמלי מסתיר מסך בתקרה. היום זה פתרון מושלם לפרויקטים עיצובים ברמה גבוה. אינדורטק סטריאו משווקת ומבצעת התקנות של מערכות ומעליות שונות בתקרות או רהיטים מתאימים.

כמה קשה לתלות טלוויזיה במטבח ?

מכיוון ברוב המטבחים המקום הוא מוגבל, לא תמיד ניתן להתקין את הטלוויזה במקום אופטימלי בצפייה. יתר על כן, רוב האנשים לא צופים בטלוויזה במטבח באופן "רציני" , אלא בעיקר מאזינים לה. לא ברור האם להטות את הטלוויזיה, שכן צפייה בה בזוויות שונות עלולה לשנות את מראה המסך. לכן יש להתקין אותה בגובה שבו ייצפו בה הכי הרבה.

צלצלו עכשיו : 054-483-2180

בחדר האורחים

התקנת הטלוויזיה בחדר האורחים היא הנושא הכי מורכב, שכן זה החדר בו מרבים בני המשפחה לשהות. במקום זה יש להתקין את הטלוויזיה במקום הנוח ביותר. יש להתקינה כך שמרכז המסך הוא מול עיני הצופים. יש להתחשב בגובה הכורסאות והספות, וכן גובה הצופים עצמם. כיום, יותר ויותר, הלקוחות שלנו רוכשים מסך בגודל 85 ומעלה. כבר התקנו מספר עצום של מסכים גדולים ועל פי הניסיון שלנו, עדיין לא כדאי להתקין מתחת ל 0.7 מ' לפי הקו התחתון
המסקנות:  גובה התקנת הטלוויזיה תלוי ברצון הבעלים והיא נושא אישי. ברוב הבמקרים יש להתקינה בגובה 0.7 עד 1.25 מטרים מהריצפה

 מסך טלוויזיה בחדר רחצה וחדר אמבטיה

אם אנחנו אוהבים לעביר את הזמן בחדר אמבטיה, שבהחלט בריא ונעים, אז בהחלט אפשר להתקין מסך טלוויזיה גם בחדר הרחצה.ישנן מספר אפשרויות:

  • אתה יכול לקנות מסך מוגן מים שעולה הרבה כסף, להתקין את התשתית והכל מוכן.
  • אפשר להתקין מסך שקוע קיר ולאפות אותו עם זכוכית צבעונית.
  • מראת קסם. בכל חדר אמבטיה יש מראה ענקית. אז מתבקש שילוב בין מראה וטלוויזיה

לנו יש ניסיון רב בהתקנת חיפוי זכוכית למסכי טלוויזיה בחדרי אמבטיה, מטבחים וחדרי שינה.

מסך מוסתר מאחורי חיפוי זכוכית:

עמוד נירוסטה להתקנת מסך טלוויזיה

לא ניתן לעצור את התקדמות הטכנולוגיה. זה יותר ויותר פולש לחיינו עם מכשירים אלקטרוניים חדשים והתקנים. מצד שני, עיצוב מודרני דורש קווים נקיים. כולנו רוצים לחיות במקום מואר ומאוורר. ויטרינות זכוכית בגודל של הקיר לא משאירים לנו מקום לתלות טלוויזיה או להעמיד איזה שהו רהיט עם מקום למכשירים וממירים של YESאו HOT. רעיון חדש: עמוד נירוסטה להתקנת מסך טלוויזיה.

עמוד נירוסטה למסך טלוויזיה מותאם לריהוט:

התקנת טלויזיה במרפסת או בגינה

ארגז או חיפוי זכוכית מוגן מים . בדרך כלל אנחנו מתקינים חיפויים חיצוניים לטלוויזיות בגודל מ- 42 עד 75 אינץ. זכוכית מחוסמת, פתיחת דלת פשוטה ומהירה בעזרת צירים הידראולים. מערכת אוורור עם מד טמפרטורה ומאווררים שקטים.

חיפוי מסך טלויזיה מוגן מים ועמיד לתנאי חוץ

צלצלו עכשיו : 054-483-2180

מוצרים נלווים להתקנת מסך טלוויזה :

זרועות תלייה לטלוויזיות ומסכי מחשב

עיניות IR לטלוויזיה, ממירי YES/HOT ומכשירים מוסתרים

כבלים HDMI ראש פריק להשחלה

מעלית למסך טלוויזיה

  • אינדורטק המתמחה בהקמה מערכות קולנוע ביתי ושמע: תכנון, מכירה והתקנה.
  • אנו מספקים פתרונות מקיפים ושילוב בן מערכות הגברה, אודיו/וידאו, שליטה חכמה ותקשורת.

תתקשרו 054-483-2180 או תמלאו את הטופס

[contact-form-7 id="1914" title="הזמנה"]

indoortech_logo

Tagged , . Bookmark the permalink.