המלצות לבחירת מקרן

projectors

ככל שהטכנולוגיה הפכה לזולה יותר, והמסכים השטוחים הפכו זולים יותר, החלו אנשים לרכוש טלוויזיות יותר ויותר גדולות. היום אין זה לא רגיל לראות טלוויזיה עם מסך ברוחב של יותר ממטר.

יש כאלו שמאמינים שטלוויזיה כזאת תאפשר לאדם לחוש את עצמו כמו בבית-קולנוע של ממש. אבל הדבר אינו נכון. טלוויזיה, גדולה ככל שתהיה, מעולם לא תעניק את אותה תחושה שמעניק מקרן. רק מקרן יכול ליצור אווירה של קולנוע ביתי!

מהו אותו קולנוע ביתי? מסך גדול, צליל בעל נפח, מקום צפייה נוח המאפשר לשכוח את בעיות  ולשקוע במסך. רבים מאלו שהחליטו כבר לרכוש מקרן לשימוש ביתי, לא מבינים מדוע אין הם יכולים לרכוש את המקרן הכי זול – כלומר, בדרך כלל דגם משרדי. מקרנים משרדיים, על אף שהם נקראים מקרני מולטימדיה, מיועדים בעיקר להצגה של מצגות וגרפים, ולא לצפייה בוידאו. מקרנים ביתיים, לעומת זאת, מיועדים להצגת סרטים ומשחקים – תוכן נא – ולכן מצויידים בתכונות שונות המיועדות לשפר את איכות התמונה.

מקרנים ביתיים מכוונים להצגה מדוייקת ואיכותית של צבע ונותנים מבחר אפשרויות רחב להגדרות צבע ווידאו. ההבדל העיקרי בין מקרן ביתי ועסקי הוא לא דווקא בסוג המנורה או הרזולוציה, אלה באפשרות להציג ווידאו ומשחקים בצורה איכותית ונוחה לעין.

יש שאלות ?

התקשרו 0544-832180 או תמלאו טופס

[contact-form-7 id="23" title="טופס יצירת קשר 1"]

 

indoortech_logo

 

Tagged . Bookmark the permalink.