המלצות לבחירת טלוויזיה

tv_art

לבחור טלוויזיה לבית ולמשפחה זוהי מטלה לא פשוטה. מלבד חברות בעלות שם בשוק יש כמות ענקית של חברות שונות ומשונות המציעות מוצרים רבים. מלבד זאת, הטלוויזיה היא מכשיר שנרכש לתקופה ארוכה. לכן היא צריכה להיות אמינה, חדשנית ומצוידת היטב בכל התכונות הטכניות, כך שתישאר מודרנית גם בעוד שנתיים או שלוש.

הכי חשוב – הגודל
התכונה הכי חשובה בטלוויזיה היא גודל המסך באלכסון. ניתן כמובן להתייחס גם לחשיבות המחיר, אך בפועל שתי התכונות האלו קשורות, שכן ככל שהמסך רחב יותר, כך הטלוויזיה יקרה יותר. רבים חושבים שיש לצפות בטלוויזיה גדולה ממרחק גדול, מה שגורם לנזק לבריאות. יש אנשים שאפילו מפחדים לרכוש בגלל זה מסכים גדולים. בפועל, מה שקובע את המרחק האופטימלי לצפיה בטלוויזיה זה לא הגודל, אלא הרזולוציה. ניתן להשתמש במחשבון בקישור הבא על מנת לבדוק איזו טלוויזיה תתאים, למשל לחדר האורחים שלך.

טלוויזיות 4K
תקופת מסכי ה-4K מתקרבת במהירות. אמנם ניתן לטעון שעדיין אין מספיק תוכן הדורש רזולוציה כזאת, אך ברור גם שכאשר תפוצת מסכי ה-4K תגדל, כך גם יופיע תוכן לטלוויזיה כזאת. לכן החברות מתכננות לעתיד ומייצרות יותר ויותר טלוויזיות  4K ULTRA HD , מה שגורם לנפילה מזהירה במחירים שלהם. יש לציין גם שפורמט ULTRA HD הופך לשימושי מאוד במסכים גדולים.

יש שאלות ?

התקשרו 0544-832180 או תמלאו טופס

[contact-form-7 id="23" title="טופס יצירת קשר 1"]

 

indoortech_logo

 

 

 

 

 

Tagged , . Bookmark the permalink.