בחירה והתקנת מקרן קול

IMG_1050

מקרן קול (סאונד-בר) יכול להיות פיתרון נהדר לחדר אורחים, חדר שינה או דירה, התשובה לתפילותיו של בעל הבית. אבל לא אין מקרן קול שמתאים לכל אחד. מקרני קול אלו ניתן לרכוש מסוגים שונים, בהתאם לצרכיו של כל משתמש.

מדוע כדאי לבחור מקרן קול?

כמו מערכות סטריאו רגילות, מקרני קול יכולים להופיע בסוגים שונים בעלי איכות שונה. בחירת המקרן אינה עניין שתלוי רק באורך הטלוויזיה – למרות שגם זה גורם שכדאי לשקול. לקונה כדאי לחשוב גם על המקום שבו הוא יתלה את המכשיר ועל אופן השימוש בו. קונים מעדיפים את מקרן הקול על מערכת סטריאו רגילה מסיבות רבות, כולל חסכון בכסף ומקום. מקרנים מודרניים יכולים לתת 80% מהדברים שנותנת מערכת צליל מלאה עם אפשרות של סראונד. הם גם מהווים אלטרנטיבה מצויינת לחדר הילדים, שם מעדיפים הקונים לחסוך מעט.

מקום ההתקנה

איפה כדאי להתקין את המקרן? המקום המועדף – על הקיר מתחת לטלוויזיה. אך לא כולם תולים את הטלוויזיה על הקיר.
אם אתם מתכוונים לתלות את הטלוויזיה על הקיר, יש לבדוק שחלקה התחתון לא מפריע להתקנת המקרן. יש להימנע מלחסום עם המקרן את החלק התחתון של הטלוויזיה וחיישן האינפרא-אדום שלו. אם המקרן מותקן על שולחן נמוך, אפשר לצייד אותו ב"רגליים" קטנות שיתאימו בדיוק את זווית העברת האות.
יש מקרנים שלא נשמעים כל-כך טוב, אם הם מותקנים מצידו של גוף הטלוויזיה. יש להתייעץ בנושא אם המומחים שמתקינים את המערכת שלכם.
התקנת המקרן על הקיר היא בדרך כלל דבר פשוט וקל. הקושי העיקרי הוא הסתרת החוטים והכבלים.

צור קשר לקבלת יעוץ חינם או הצעת מחיר

[contact-form-7 id="1914" title="הזמנה"]

indoortech_logo

Tagged . Bookmark the permalink.