איך בשנת 2020 תוכלו להאזין למוזיקה איכותית בבית?

לפני שקונים כל מיני רמקולים, מגברים וכל מיני נגנים, כולם צריכים לחשוב על מקור המוזיקה. מה נוכל להשיג היום, אילו דיסקים או קבצים, או אפילו להאזין למוזיקה ישירות מהאינטרנט. החשיבות של מקור הצליל במערכת סטריאו היא מהגבוהות ביותר. ההיסטוריה של הקלטות מוזיקה מכילה שיטות רבות ומגוונות, אבל אך ומה להשתמש בהן היום שאלה שאין תשובות ברורות אפילו לאנשי מקצוע.

בזמן האחרון נסגרו כמעט כל החנויות של דיסקים בארץ. למה ? פשוט לרוב הציבור לקנות דיסק היום זה משהו אזוי, כי יש הרבה מקורות מוזיקה חינמיות. אז למה לשלם יותר? היום כמעט כל מגהץ, כמעט כל מכשיר ביתי יודע לנגן מוזיקה. אם אתה בן אדם שהאיכות הסאונד כזה מספק אותך אז באמת אין טעם לזרוק הרבה כסף לציוד מוזיקה איכותי. אבל עם אתה יודע ליהנות מהמוזיקה ברמה גבוהה אתה חייב להבין ששום רמקול או מגבר איכותי לא הצליחו לרגש אותך אם אין לך מקור מוזיקה ברמה גבוה.

לפני עשר שנים גילינו שיתחילו לחזור לשוק הקלטות ויניל (תקליטים). בהתחלה חשבנו שזה לאנשים עם צרכים מיוחדים, פריקים או כל מיני אודיופילים. אבל זה התברר כדרך העיקרית של תעשיית המוזיקה האיכותית בעולם היום. היצרנים פשוט לא ידעו להתגבר על הפשטות בהעתקת דיסקים פיראטיים, ומישהו חכם בתעשייה עלה על הרעיון – לחזור חזרה לתקליטי ויניל שקשה להעתיק אותם בבית. היום כמעט כל אומן או זמר שמברך את עצמו מוציא קודם אלבום על ויניל ורק אחר כך זה עובר להפצה בדיסקים CD. בדרך כלל מפיצים לא מתביישים לתת לנו איכות סאונד מקסימלי בדיסקים של וניל, ובאותו דרך הם מורידים לנו את האיכות הסאונד המופק בדיסקים של CD. לכן אין טעם להתווכח מה נשמע טוב יותר תקליטי ויניל או דיסקים של CD. איפה נוכל לקנות תקליטי ויניל החדשים היום? למשל: חברת AMAZON פותחה אתר בעברית ומאפשרת בקלות להשיג רוב תקליטים החדשים שיש בעולם. הבעיה העיקרית היא שלא תוכלו לשמוע את איכות הצליל לפני שאתם קונים את התקליט. עם זאת, עליכם להזהיר כי לא תרצו מייד לזרוק כסף ולקנות פטיפון ותקליטים. הבעיה הגדולה ביותר היא למצוא מהדורות איכותיות. בדרך כלל תקליטים שאתם רואים בשוק הפשפשים או בחנויות המוזרות לא מגיעים אפילו לקצה של האיכות. גם נגני התקליטים איכותיים קשה למצוא היום אפילו בן מאות חברות יצרניות.

הזרמה מוזיקה איכותית מהאינטרנט.

טכנולוגיות חדשות פותחות אפשרויות חדשות לחלוטין לקבלת מוזיקה באיכות גבוהה בבית. היום השוק מלא במספר עצום של שירותים שונים העובדים בהפצת מוזיקה, עבור תשלומים שונים וגם בחינם. מניסיון שלנו רוצים להמליץ על חברת TIDAL, שירותי מוזיקה באיכויות גבוהות. חלק מהקבצים מופצים באיכות של מאסטר, שניתן לאזנה במערכת ביתי שלכם. צריך רק לקחת בחשבון דבר אחד חשוב – פורמט קידוד החדש – MQA. כל הקבצים של TIDAL שמשודרות באיכות מאסטר מקודדות ב-MQA. אנחנו עשינו הרבה בדיקות שונות והשוואות בין איכות סאונד של דיסקים וקבצים של TIDAL ויכולים להגיד שזה אופציה מאוד מקובלת היום לקבל צליל מעולה. יש גם היבט חשוב – כמות אדירה של רצועות המוסיקה שונות שניתן להשיג דרכם.

אנחנו , כאנשי מקצוע ואוהבי מוזיקה תמיד מנסים לתת ללקוחות שלנו מקסימום איכות במינימום של הכסף.
צרו איתנו קשר. אתם תופתעו לטובה מרמת הידע והיכולות שלנו. אנו מאחלים לכולכם הנאה מקסימלית מהאזנה למוזיקה באיכות גבוהה. אנחנו באינדורטק עובדים רק עם חברות ומותגים שמייצרים מוצרים איכותיים ואמינים שאנחנו מכירים ומאמינים בהם.

צלצלו עכשיו : 054-483-2180

Tagged . Bookmark the permalink.