התקנת מערכות קולנוע ביתי

room-installation1

חברת InDoorTech שמחה להציע לכם את כל המגוון של שירותי הייעוץ והתקנות הקיימים בתחום מערכות אודיו ווידאו. לחברה שלנו יש תחום פעילויות רחב, הכולל בתוכו סוגים רבים של ציוד מקצועי וביתי , לרבות מסכי הקרנה, מקרני מולטי-מדיה, מסכי LED, מערכות בית חכם, מערכות דיבוב, מערכות תקשורת ועריכת צליל ווידאו, מערכות קולנוע ביתי ומערכות multi-room, שלטים דיגיטליים ועוד.

בטוח בהתקנה – פשוט בהפעלה

לאחר ביצוע עבודות ההתקנה של הציוד וכבלי התקשורת, המערכת שתיבנה חייבת לא רק להיראות טוב ולהתאים למראה החדר או המשרד, אלא גם להיות בטיחותית. רק במקרה שבו המערכת עונה על הדרישות האסתטיות של הלקוח וגם לדרישות הבטיחות בעת הפעלת המערכת וכל רכיביה, ניתן לומר שהפרויקט בוצע במלואו.

המומחיות של חברת אינדורטק היא התאמה ובחירה קפדנית של כל חלקי הפרויקט, וכן עבודות התקנה תוך יישום כל התקנים והדרישות הנחוצים. החברה שלנו תשמח לבצע עבודות התקנה בעבור צרכנים ממגזרים שונים, זאת לרבות:

  •    לקוחות פרטיים
  •    רשתות שיווק, מרכזים מסחריים, מסעדות ובתי קפה.
  •   בנייני משרדים ומלונות.

מומחינו המנוסים ישמחו ללוות את הלקוח בכל שלב החל מבחירת המערכת ועד הרגע שבו תותקן אצל הלקוח. גם לאחר ההתקנה InDoorTech יכולה להמשיך ללוות את הלקוח – החל מהדרכה ראשונית בשימוש במערכת שתרכשו, ועד לתמיכה טכנית במערכת לאחר רכישתה.

קבע פגישת ייעוץ חינם

באולם התצוגה שלנו: 054-483-2180
בלי שום התחייבות

       למה שתבחרו בנו?
אם להסביר בקצרה – אנו מבטיחים אחריות, מקצועיות ואמינות. כמו כן, יש לנו המלצות ממאות לקוחות שקבלו מאיתנו מוצרים, התקנה ושירות במשך שנים רבות.
אינדורטק מתמחה בהקמה של מערכות קולנוע ביתי ושמע (תכנון, מכירה והתקנה).
אנחנו מספקים פתרונות מקיפים בשילוב מערכות אודיו/וידאו, שליטה חכמה ותקשורת.

–  התקנת מסך טלוויזיה

–  המלצות למניעת נזקים מ- Wi-Fi

–   התקנת רסיבר קולנוע ביתי

–  התקנת מקרן

–   התקנת רמקולים לקולנוע ביתי

–   בחירה והתקנה מקרן קול

[contact-form-7 id="23" title="טופס יצירת קשר 1"]

room-installation2

Tagged , . Bookmark the permalink.