אינטרקום טלויזיה

intercom

אינטרקום וידאו יאפשר לכם להגן על עצמכם

אינטרקום וידאו – מערכת ניטור וידאו, המיועדת להבטיח את ביטחון האדם ורכושו. מכשיר זה יאפשר לכם להגן על עצמכם ובני המשפחה שלכם ממפגשים עם בני אדם חשודים או פשוט לא נעימים, וכן יספק נוחות מסוימת בחיי היום-יום שלכם. לעתים קרובות נופלים קורבן להתקפות ומעשי אלימות בני המשפחה הקשישים, אשר פותחים את הדלת בשוגג למתחזים שמעמידים פנים כי הם “עובדים של הביטוח הלאומי”. גם ילדים, אפילו אם ההורים הזהירו אותם מהתנהגות כזאת, יכולים לפתוח את הדלת בפני פושע שמעמיד פנים שהוא אינסטלטור או “חבר של אבא”.

כמעט בלתי אפשרי לנחש מי נמצא מעבר לדלת – הרי אין רואים את האורח. זה המצב שבו אינטרקום מצויד במצלמת וידאו יהפוך לחוליה החסרה בביטחון הבית שלכם. אין צורך להפגין נוכחות – יש רק להעיף מבט על המסך כדי לברר האם האנשים העומדים בפתח הבית הם אנשים שאתם מעוניינים לפגוש – ואם לא, ניתן פשוט להתעלם מהם. הדגמים הקיימים כיום בשוק מצוידים בממשק ברור ופשוט לשימוש, שאפילו ילד יוכל להשתמש בו בקלות. הילד יוכל פשוט להסתכל על המסך. אם יראה את פני ההורים, יפתח להם בשמחה את דלת הכניסה, ואם לא – יחזור בשלווה לעיסוקיו.

אינטרקום וידאו מצורף עם אפשרות שמירת צילומים, וידאו, או שמירת צילום ווידאו משולבת במסך אחד, מאפשר לשמור צילומים וקטעי וידאו על הזיכרון המובנה של המסך, או להעביר אותם לזיכרון חיצוני – למשל, כרטיסי SD, MICRO SD וכוננים קשיחים. יכולת זאת של המכשיר תאפשר לכם לדעת תמיד מי הגיע ומתי, ומה קרה בכניסה בזמן היעדרותכם. דגמים מסוימים מצוידים אפילו בחיישני תנועה מובנים. מכשיר אינטרקום כזה מתחיל הקלטה ברגע שאדם זר עובר ליד דלתכם.

צור קשר לתיאום פגישת ייעוץ

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון ליצירת קשר (חובה)

נושא

תוכן ההודעה


indoortech_logo

Tagged . Bookmark the permalink.