בקר Control4 HC-250

hc250_art

hc250_logo

הרבה דברים השתנו בעשור האחרון. הופיעו בשוק מערכות בקרה שכמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו. אחת ממערכות אלו היא בקר הבית Control4 HC-250.
HC-250 מאפשר למשתמש לגשת לשרת שמושך את כל סוגי קבצי האודיו מהמחשבים הביתיים ושומר אותם בצורה מרכזית, וכן שומר על נתוני המסך.  HC-250 מאפשר גם הגדרה של פלייליסטים לכל משתמש, וכן גישה לכל מקורות המוסיקה המוזרמת.
הבקר מאפשר למשתמש לשלוט בקולנוע הביתי באותה נוחות שבה שולט המשתמש בסמארטפון שלו. ה-HC-250 מתחבר לא רק לרשת הביתית, אלא גם לכל סוגי הרכיבים השונים בעזרת חיבורי הבקרה השונים — IP, IR, RS-232 וכדומה.

hc250_l
אין צורך להתאמץ כדי לעשות משהו. אם בחרתם לצפות בסרט או בתוכנית, פשוט לחצו על כפתור  Watch ובחרו את מקור התוכן שבו רצונכם לצפות – טלויזיה בכבלים או לווין, בלו-ריי ועוד. דרך תפריט זה ניתן לקבל גם את רשימת הערוצים שבהם ניתן לצפות ולארגן אותה כרצונכם. אם אין בידיכם סוג מסוים של מערכת או רכיב, הסמל שלה לא יופיע על המסך.
שלא כמו במערכות בית חכם "מתקדמות" (כלומר, מיועדות למשתמשים מתקדמים ולא ניתנות להגדרה על ידי המשתמש הממוצע), במערכת  HC-250 תוכלו להגדיר בעצמכם את הגדרות המערכת, החל מרשימת הערוצים האהובים עליכם ועד להגדרת סמלי התוכנות ובחירת שעון מעורר שיעיר אתכם בבוקר במוסיקה או הדלקת האור.
מערכת ההפעלה  Composer – בין אם בחרתם במערכת Composer Home Edition או Composer Media Edition, – תיתן לכם יותר שליטה על המערכת מאשר כל מערכת בקרה ביתית אחרת. ואפילו אם טעיתם בבחירת הגדרות המערכת, אנחנו יוכלים להתחבר למערכת מרחוק ולתקן את הכל.

hc250_art2

[contact-form-7 id="23" title="טופס יצירת קשר 1"]

indoortech_logo

 

Tagged , . Bookmark the permalink.