רמקולים

כרגע בשוק קיים מבחר גדול של רמקולים לייעודים שונים – החל מרמקולים קטנטנים לחיבור לטלפון סלולרי לרמקולים מקצועיים  ומפוארים למוזיקה קלאסית עם גוף מעץ. בחירת רמקולים למערכת ביתית זהו חוויה שלמה, לרמקולים מדגמים שונים יש ייעודים שונים, ואותה מנגינה יכולה להישמע אחרת לגמרי בשני מכשירים שונים. יותר מזה – אותו הרמקול יכול להישמע בבית שלכם בצורה שונה לגמרי מהצורה שהוא נשמע בבית התצוגה. אפילו כשמזיזים רמקול מפינה אחת בחדר לשנייה ניתן להרגיש בהבדל ניכר באיכות הצליל. לכן ברכישת רמקולים ממומלץ להעזר ביעוץ מקצועי.

diamond_10.2_s

– רמקולים מומלצים

nsic600_s

– רמקולים שקועים

RS6pro_s

– רמקולים לגינה

לחברה שלנו יש ניסיון רב בהתקנה ושימוש ברמקולים שונים תוך שילוב טכנולוגיות שונות. הידע המקצועי והניסיון שלנו כוללים אספקה של רמקולים גם ללקוחות עסקיים וגם ללקוחות פרטיים, מה שמאפשר לנו להתאים את הרמקולים והמערכת שתרכשו לצרכים הייחודיים שלכם. ל-אינדורטק יש מבחר רחב של מוצרים, הכולל בתוכו רמקולים של היצרנים המובילים בתחום, מכל הסוגים ובכל רמות המחיר. המומחים שלנו ישמחו ללוות אתכם בכל שלב, החל בייעוץ בבחירת המכשיר ועד לרכישה והתקנה שלו.

קבע פגישת ייעוץ חינם

באולם התצוגה שלנו: 054-483-2180
בלי שום התחייבות

רמקולים של חברת Canton

החברה הגרמנית Canton, נוסדה ב – 1972, ע"י 4 אנשים שרצו לייצר את הרמקולים הטובים ביותר.
המפעלים של החברה ממוקמים בגרמניה והם מייצרים את הרמקולים הטובים בשוק. החברה גרפה הצלחות רבות כבר מהשנה הראשונה שלה וזכתה בפרסים רבים, זו החברה היחידה שמוציאה לשוק סדרות חדשות לחלוטין כל כמה שנים. הם מתמחים ברמקולים Hifi ברמה גבוהה למערכות קולנוע ביתיות ולמערכות מוזיקה.

canton_logo

סדרת Movie
סטים מושלמים למערכות קולנוע ביתי
canton-movie

סדרת CD
רמקולים מעוצבים למערכות קולנוע ביתי וסטריאו
canton-cd

חברת CANTON מוכרת לנו הרבה פרויקטים שביצענו. התוצאה הסופית מצוינת, נותן לנו אפשרות להמליץ על מוצרייה בחום . רמקולים של חברת CANTON מאפשרים התאמת סאונד ברמה גבוה לכל עיצוב מודרני.

סדרת GLE
canton-gle

סדרת Chrono SL
canton-chrono

Klipsch

אחת מיצרניות הרמקולים הראשונות בארצות הברית, החלה בייצור רמקולים באיכות עילית החל משנת 1946. כשפול וו. קליפש – אחד מחלוצי תחום האודיו המהוללים באמריקה, בעל מקום בהיכל התהילה למדע והנדסה – ייסד את חברת Klipsch & Associates, הוא פעל ממחסן פח בהופ, ארקנסו.
בתי קולנוע ואולמות פילרמוניים השתמשו מזמנו בשופרים כדי לנגן פסקולים של סרטים. שופרים אלו היו בעורך של למעלה משלושה מטרים, והיו גדולים מדי לשימוש ביתי. קליפש המציא את שופר קליפש, שופר בגודל מלא מקופל סביב עצמו. הוא שם את ארון הרמקולים בפינה, וכך הפך את קירות החדר להמשך של השופר. בכך קבע את תקן התעשייה לרגישות גבוהה,  תווך דינמי רחב,  נגינה מהימנה של הצלילים, תגובת תדירות חלקה ובס רב-עצמה.

Klipsch_150

סדרת רמקולים Klipsch Gallery

gallery_art

סדרת רמקולים Klipsch Ikon

klipsch-icon_art

רמקולין מבית Wharfedale 

היא חברה בריטית לרמקולים איכותיים בתחום ה Hi-Fi. נוסדה ב-1933, כאשר המייסד גילברט בריגס ייסד מפעל קטן לייצור חלקי רמקולים. החל מהשנים הראשונות הם התמחו בייצור רמקולים, וכבר מ-1945 הביאו לעולם רמקול חדשני שהיווה כאב- טיפוס לרמקולים המודרניים . במהלך השנים הם היו שותפים בפיתוח טכנולוגיות שונות המהוות בסיס לטכנולוגיה כיום, זו החברה שהרמקולים שלה הם באיכות גבוה ביחס למחיר, גם הרמקולים הזולים שלה נמצאים באיכות מאוד גבוה.

WharfedaleLogo150

סדרת Diamond 10
dia10

סדרת Diamond 100
dia100

 סדרת DX1
dx1

סט רמקולים קולנוע ביתית Obsidian 600HCP
obsidian_art

רמקולים מבית Mission

נוסדה ב1977 ע"י פארד אזימה, וזכתה להצלחה אדירה בתחום ההנדסה האקוסטית.
בשנות  ה-80 וה-90 זכתה להצלחה רבה בשל פריצות הדרך הרבות שלה. מאז היא מספקת
רמקולים Hifi איכותיים לעולם אשר פורצים מחסומים רבים.

MISSION150

סדרת 79
79series

–   משפרים סאונד בחדר קולנוע ביתי

–   מיקום סאב וופר בחדר

קבע פגישת ייעוץ חינם

באולם התצוגה שלנו: 054-483-2180
בלי שום התחייבות

indoortech_logo

Comments are closed.