מקרני קול \ סאונד בר

salon_4

מה ההבדל בין מקרן קול וסאונד בר ?

  טלוויזיות LED ו- LCD הם מסכים דקים אך ענקיים – זה נראה ללא ספק יפה ומרשים על הקיר. אבל איכות הצליל של הטלוויזיות האלו ירודה מאוד. הסיבה לכך היא פשוטה – בגוף הטלויזיה אין מקום לרמקולים איכותים. 1-2 ס"מ של מקום פשוט לא מספיקים לרמקול שמסוגל להפיק צליל ברור ויפה, לכן נהוג לחבר לטלוויזיות  ציוד היקפי מסוגים שונים, כגון רמקולים או מערכות הגברה, על מנת לשפר את איכות הצליל.
בזמן האחרון הופיעו בשוק מכשירים מסוג "סאונד בר". זהו מכשיר המאחד בגוף אחד מערכת שלמה להפקת צליל ברור ואיכותי. אותן מערכת "סאונד בר"  מעוצבת היטב ויכולה להתאים את עצמה לכל עיצוב פנים של חדר.

suond bar
 טכנולוגיה נוספת שהפכה לנפוצה בשנים האחרונות היא טכנולוגית "מקרן סאונד". הטכנולוגיה הזאת מבוססת על עיקרון החזר גלים אקוסטיים מהקירות של החדר. זה מאפשר למשתמש לקבל איכות צליל ברמה מלאה בלי לעביר כבלים ובלי לפזר רמקולים, מה שחוסך טרחה רבה בעת התקנת מכשיר חדש.
יתרונות מקרן הקול בהשוואה למערכת סטריאופונית או מערכת בעלת שש ערוצים רגילה הם שמשתמש שירכוש מקרן קול יקבל את האפשרות ליצור צליל איכותי, בעל נפח, ללא שימוש בציוד היקפי כמו רמקולים וחוטים. הדבר חשוב מאוד, מכיוון שבמקרים רבים הרמקולים פשוט לא מתאימים לעיצוב החדר, או שאין רצון לפזר כבלים ארוכים בכל רחבי החדר.

דגמים מומלצים של מקרני קול ←

למה שתבחרו בנו?

אם להסביר בקצרה – אנו מבטיחים אחריות, מקצועיות ואמינות. כמו כן, יש לנו המלצות ממאות לקוחות שקבלו מאיתנו מוצרים, התקנה ושירות במשך שנים רבות. אינדורטק מתמחה בהקמה של מערכות קולנוע ביתי ושמע (תכנון, מכירה והתקנה). אנחנו מספקים פתרונות מקיפים בשילוב מערכות אודיו/וידאו, שליטה חכמה ותקשורת.

המומחים שלנו ישמחו לתת הסברים, המלצות וסיוע, כולל הכנת תוכניות עבודה מפורטות.  אינדורטק מאמינה שלכולם מגיע סאונד איכותי וטוב!

קבע פגישת ייעוץ חינם

באולם התצוגה שלנו: 054-483-2180
בלי שום התחייבות

ysp1400_room

–  בחירה והתקנה מקרן קול

indoortech_logo

Comments are closed.