טלוויזיות LED \ LCD

כולם כבר יודעים שהטכנולוגיה מעולם אינה עומדת במקום. בימינו היא מתפתחת בקצב מהיר – במיוחד בתחום האלקטרוניקה. בבית או משרד מודרני כבר קשה למצוא טלוויזיית שפופרת – אולי  זוכרים עוד את הקופסאות העתיקות הללו עם המסכים הקמורים. הן הוחלפו מאז לטלוויזיות פלזמה ו-LCD שטוחות, ואף טלוויזיות LED 4K או 8K מתקדמות עוד יותר. טלוויזיות אלו נבדלות מדגמים שונים יותר במראה אלגנטי ומסוגנן וכן באיכות תצוגה גבוהה מאוד.

למרות זאת, לקדמה הטכנולוגית יש חסרון מסוים. מגוון המוצרים בשוק הטלוויזיות הוא רחב כל כך שהוא עלול לגרום לבלבול לצרכן החדש בתחום. גדלי מסך, דגמים שונים ומשונים עם ייעודים שונים, ואף סוגים רבים של אביזרים, זרועות התקנה, טלוויזיות "חכמות" – אפשר ללכת לאיבוד בין כל המוצרים השונים! איך אפשר לבחור טלוויזיה מתאימה בלי להסתבך יותר מידי?

מטרתנו היא לסייע בבחירת הטלוויזיה המתאימה. לחברת אינדורטק צוות מומחים מנוסים המוכנים ללוות את הלקוח בכל השלבים של רכישת הטלוויזיה. הם יתנו לכם גם ייעוץ ברכישת המכשיר המתאים לצרכים שלכם, וגם ייעזרו לכם בתהליך הרכישה וההתקנה של הטלוויזיה החדשה, ממש עד הרגע שבו תעמוד הטלוויזיה החדשה בסלון אצלכם בבית או בחדר ההדרכות בבית העסק. יתר על כן, במקרה ותרצו לשלב את הטלוויזיה במערכת קולנוע ביתי או "בית חכם", נשמח לסייע לכם בהרכבה של המערכת ולתת תמיכה טכנית גם לאחר ההתקנה.

 sam150 samsung-led

TCL-lodo150 tcl-ledskyworth-logo150 skyworth-led

צלצלו עכשיו : 054-483-2180

למה שתבחרו בנו?

אם להסביר בקצרה – אנו מבטיחים אחריות, מקצועיות ואמינות. כמו כן, יש לנו המלצות ממאות לקוחות שקבלו מאיתנו מוצרים, התקנה ושירות במשך שנים רבות. אינדורטק מתמחה בהקמה של מערכות קולנוע ביתי ושמע (תכנון, מכירה והתקנה). אנחנו מספקים פתרונות מקיפים בשילוב מערכות אודיו/וידאו, שליטה חכמה ותקשורת.

קבע פגישת ייעוץ חינם

באולם התצוגה שלנו: 054-483-2180
בלי שום התחייבות

 

Comments are closed.