זוהי הפילוסופיה של הצליל Yamaha A-S2100

כולם אומרים לנו שימאהה טוב לקולנוע ביתי ולא טוב למוזיקה

אנחנו לא יודעים מאיפה אנשים לקחים את זה אבל אנחנו זוכרים זמנים שהרבה אוהבי מוזיקה היו מוכנים לאבד את יד ימינם בשביל לקבל מגבר של ימאהה הביתה. ב-1972 חברת YAMAHA פתחה את הדף החדש בהיסטוריה של התפתחות טכנולוגיה וייצור מגברים משולבים. כל דגם חדש שנולד בידי מהנדסים של-YAMAHA קיבל דירוג של אומנות סאונד. נאמנות למקור, שקופיות בתדרים הגבוהים, שליטה על עומק ודיוק של הבס, כל הדברים העיקריים האלה בנו פילוסופית סאונד שנקראת Yamaha Natural Sound

חוות דעת שלנו לביצועים לאחר האזנה למוזיקה

איך לתאר את זה . איך במילים הפשוטות נוכול להסביר את האהבה שלנו לסאונד הזה, תמיד אמרנו: יש אנשים שאוהבים קולה, יש אנשים שאוהבים מיץ ענבים ויש כאלה שאוהבים מיץ תפוזים. אבל אנחנו אוהבים מים, בלי טעם ובלי ריח, מים נקיים . צליל טבעי וצלול זה מה שאנחנו אוהבים.  מגברים של ימאהה מרשים לעצמם להתערב בסאונד, הם לא רק מגבירים אותו ומעבירים לרמקולים הם הופכים אותו למשהו מעבר לעולם הזה.

תכונות עיקריות Yamaha A-S2100

מגבר משולב A-S2100 בנוי בשיטה סימטרית מכניסה עד היציאה. מחברים XLR בכניסה וטרנזיסטורים MOS-FET ביציאה. ספק כוח עם שנאי ל-20A וסט קבלים ב-22000 מיקרופארד. מעגל ווליום מבוסס שבב אינטגרלי של חברה New Japan Radio Co., Ltd. מבנה מסיבי במיוחד שמונע ויברציות והשפעות מכניות לסאונד. משקל 23.4 קילוגרם של סאונד נקי, זה לא בדיחה , משקל זה גם פרמטר חשוב ביותר לביצועים מקסימליים.

  • הספק 150W לערוץ ( 4OHM, 20HZ-20KHZ, 0.07%THD)
  • DAMPING FACTOR לא פחות מ-250
  • כניסות XLR
  • מעגל PHONO דיסקרטי
  • מגבר אוזניות במעגל נפרד תואם אימפדנס נמוך

מחיר : נא להתקשר

שימו לב : אנחנו לא תמיד מספיקים לעדכן את המחיר, זמינות במלאי, נא להתקשר בשביל לקבל תמונה מעודכנת .

המומחים שלנו ישמחו לתת הסברים, המלצות וסיוע, כולל הכנת תוכניות עבודה מפורטות

צלצלו עכשיו : 054-483-2180

Tagged , . Bookmark the permalink.