מערכות סטריאו מקצועיות- הנבחרים שלנו לשנעת 2020

אנחנו, כמו כל בן אדם אחר, לפני שקונים משהו מנסים לבדוק ולהבין מה כדאי ומה לא לרכוש.
לשם כך אנחנו בונים קונספט צליל ללקוחות שלנו שמפילה עלינו אחריות נוספת. הבעיה כאן היא שלא כל מערכת שמתאימה לאוזן אחת תואמת את השנייה. אבל, מניסיוננו, אנחנו בטוחים שאם יש מערכת שאנחנו לא רוצים אותה, אז 100% מהלקוחות לא רוצים אתה גם. מצד שני, כיום קיימות מאות מערכות בשוק, ובסופו של דבר נצטרך להתעכב על אחת. למטה אנו נכוון אתכם על הכיוונים שנעבוד איתם בשנת 2020.

מגברים ורסיברים סטריאו בדירוג עד 3500 ש"ח

רסיברים של חברת YAMAHA RN602 או YAMAHA RN303
אנחנו אוהבים את מוצרי ימאהה מכיוון שבמשך של 40 שנה לא היה מוצר שאכזב אותנו. יחס מחיר מול תועלת תמיד ברמה אחד מהגבוהים בשוק. אז מה אנו מקבלים היום עבור הכסף שלנו? שני רסיברים האלה תומכים בטכנולוגיה מקרית של ימאהה MUSIC CAST- שליטה באפליקציה ייעודית דרך הסמארטפון. אפשרות להתחבר לאינטרנט דרך כבל RJ45 או בצורה אלחוטית (WIFI). לשניים יש כניסות אופטיות, שהיום הם מאוד חשובות לחיבור סמארט טיוי או מכשיר נגינה, וגם חיבור אלחוטי בלוטוס לחיבור מהיר של סמארטפונים ומכשירים ניידים. למגברים האלה יש שני ערוצי הגברה בהספקים של 100 וואט מספיק לעבודה מול רמקולים גם מדפיים וגם רצפתיים. אבל צריך לקחת בחשבון כהשקעה ברמת הסאונד בדגם 602 הרבה יותר גבוהה מ-303, שמתחיל בספקי כוח, שנאים, טרמינלים לרמקולים ומעבדים דיגיטליים DAC פנימיים. דגם RN602 אפשר להשיג אצלנו במחיר פחות מ- 3000ש"ח ורסיבר RN303 פחות מ-2200 ש"ח.

מגבר סטריאו בדירוג עד 10000 ש"ח.

בקטגוריה הזאת לשנת 2020 יש לנו מועדף ברור- מגבר אינטגרייטד של חברת ROTEL דגם חדש RA-1572 . הוא מכיל מגבר אנלוגי מושלם מבוסס בטכנולוגיות של הגברה דיסקרטית ומשולב DAC מהמתקדמים ביותר( 32 ביט / 768 קילוהרץ). שני מגברים בהספק של 120W לערוץ בעומס של 8 אוהם ומקסימום של 0.03% THD עיוותים. מצויד בשלב לפטפון, יש סט שלם של כניסות (מ- RCA לאופטיקה וקואקסיאלית), ממשק USB. מגבר תומך בחיבור בלוטוס עם קידוד חדש של- aptX. אחד מהדברים החשובים שיש במגבר זה אפשרות חיבור ישיר למחשב. האופציה הזאת מאפשרת להשתמש במגבר כי כרטיס קול חיצוני, איכותי מאוד, וליהנות מהאזנה למוזיקה איכותית מהמחשב ביתי.

רמקולים מדף מדורגים עד 1500 ש"ח

במהלך השנים, מהנדסי וורפידל הצליחו ליצור רמקולים זולים יחסית עם סאונד סטריאו איכותי מאוד. רמקולים חדשים D320 יכולים להיות אפשרות טובה ליצירת מערכת סטריאו טובה למתחילים בעולם המדהים של מוזיקה וצלילים. חברה עם מוניטין יותר מ-80 שנים כל פעם מצליחים להראות לנו את הרמה הגבוהה ביותר באומנות הבניית סאונד. גם הצד האסתטי היום חשוב באותה מידה. צורה מעוקלת ומודרנית מאפשרת להשתמש כמעט בכל עיצוב פנים מודרני. ה- D320 עשוי להיות הפתרון האידיאלי למערכת סטריאו משנית בבית, למשל בחדר שינה.

רמקולים מדפיים ורצפתיים מדורגים עד 5000 ש"ח

בקטגוריה הזו היינו ממליצים רמקולים של שלוש חברות יצרניות מובילות בעולם. חברת CANTON הגרמנית, חברת PARADIGM הקנדית וחברת B&W הבריתית. שלושתם מצליחים לייצר צליל שמתאים לרוב תחביבי המוזיקה סטריאו. כמובן לכל אחד יש את הניואנסים שלו. אחד מייצר במה מפוארת, השני מלטף את האוזן ושלישי מזכיר לנו את הנוקשות הבריטית. לפני קבלת החלטת רכישה, מומלץ בחום לעבור ולשמוע כל הרמקולים בנפרד ורק אז לקבל החלטה.

CANTON סדרה GLE

PARADIGM סדרה MONITOR

B&W סדרה 600

רמקולים מעוצבים בצורת כדור

היום ברוב המקרים כל האדריכל רוצה להסתיר את הרמקולים. משתמשים בכל מיני רמקולים שקועים שלא תמיד נמצאים במיקומים אופטימליים. אולי כדאי לחשוב על הרמקול שדווקא כן בולט ודווקא כן נמצא באמצע של העולם. אנו רוצים להמליץ על הרמקולים של חברת ELIPSON. חברה צרפתית עם מוניטין של 80 שנות תעשיית הרמקולים. עיצוב צורה אליפטית מודגש מייצג את שם המותג. במשך יותר מחצי מאה הם משמחים את עיניהם ואוזניהם של מספר עצום של חובבי מוזיקה. מומלץ לראות ולשמוע לפני הרכבת המערכת.

אנחנו , כאנשי מקצוע ואוהבי מוזיקה תמיד מנסים לתת ללקוחות שלנו מקסימום איכות במינימום של הכסף.
צרו איתנו קשר. אתם תופתעו לטובה מרמת הידע והיכולות שלנו. אנו מאחלים לכולכם הנאה מקסימלית מהאזנה למוזיקה באיכות גבוהה. אנחנו באינדורטק עובדים רק עם חברות ומותגים שמייצרים מוצרים איכותיים ואמינים שאנחנו מכירים ומאמינים בהם.

צלצלו עכשיו : 054-483-2180

 

Tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.