חדרי קולנוע ביתי והשמעת מוזיקה

cinema-rooms

חדר קולנוע פרטי לא רחוק מהמציאות

לכולם יש חלום שיהיה לנו חדר קולנוע בבית, חדר שבו חווית הצפייה עולה על כל ציפייה.
אנחנו באינדורטק נגשים לכם את החלום.

למה בעצם  צריך לבנות חדר קולנוע ביתי נפרד ועצמאי משאר הבית?

קודם כל נתחיל בחוויה עצמה של חדר שהוא בילוי בזמן שעות הפנאי שלנו ובזמן אירוח לחוויה עוצמתית תחת קורת הגג שלנו.
היבט נוסף הוא נושא העיצוב (רמקולים גדולים, מקרן תיקרתי, מסך נגלל, חומרים מבודדים, ריהוט ותאורה מיוחדים) כאשר בחדר קולנוע אנו יכולים להתפרע ולעשות כל מה שעולה על רוחנו ולעשות את המיטב מבחינת איכות הסאונד, האקוסטיקה והתמונה שבדרך כלל לא  מתאפשר לנו בחדר רגיל וכמובן הדבר החשוב ביותר זה השקט והנוחות בחדר קולנוע שבו אנו לא מרעישים לאחרים (דיירי הבית והשכנים) ואף אחד לא מפריע לנו.

projects-(74)
תכנון ותהליך בניית חדר הקולנוע

לאחר שבעצם סקרנו את היתרונות של חדר נפרד נעבור לשלב התכנון, בשלב התכנון אנו צריכים לקבוע את: גודל החדר, מיקום וגודל הרמקולים, גודל המסך, טיפול ותכנון האקוסטיקה וכמובן ריהוט החדר.
כאשר אנו מתכננים את גודל החדר יש לקחת בחשבון קודם כל את מספר האנשים שאנו מעוניינים שיצפו לאחר מכן את סוג הרמקולים שאנו נרצה הן מבחינת איכות הצליל וגם מבחינת העיצוב,
בעת בחירת הרמקולים אנו צריכים לתת דגש על מיקומם על מנת שלא יפריעו לנו ויטרידו אותנו ויהפכו לנו את החוויה ללא נעימה, מכאיבה וצורמת באוזניים.
לבסוף צריך להחליט על מרחק הצפייה ממסך ההקרנה ולפי זה נקבע את גודל המסך.

אקוסטיקה התחום שמשנה את הכל !

אנחנו באינדורטק מתמחים בטיפול ותכנון אקוסטי עם ניסיון של שנים רבות ושימוש באמצעים טכנולוגיים ובחומרים המתקדמים ביותר תוך התייחסות לאקוסטיקה הטבעית של החדר והתנהגות גלי הקול בכדי לטפל באקוסטיקה של החדר ולפי זה ניתן את ההגברה לחוויית צפייה מושלמת.
acustica

       למה שתבחרו בנו?

אם להסביר בקצרה – אנו מבטיחים אחריות, מקצועיות ואמינות. כמו כן, יש לנו המלצות ממאות לקוחות שקבלו מאיתנו מוצרים, התקנה ושירות במשך שנים רבות.
אינדורטק מתמחה בהקמה של מערכות קולנוע ביתי ושמע (תכנון, מכירה והתקנה).
אנחנו מספקים פתרונות מקיפים בשילוב מערכות אודיו/וידאו, שליטה חכמה ותקשורת.

קבע פגישת ייעוץ חינם

באולם התצוגה שלנו: 054-483-2180
בלי שום התחייבות


Comments are closed.